Hej!
Oto kilka wspomnień z naszego ostatniego koncertu w Białej.
Serdecznie dziękujemy za gościnę, to był dla nas zaszczyt grać dla Państwa!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Are you human? Please solve:Captcha