Kategoria: Bez kategorii


  • 2-lecie zespołu 1 cz.

    Hej Kochani! nadal trzymają nas pozytywne emocje po naszym piątkowym jesiennym koncercie. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, wszystkie miejsca oraz dodatkowe krzesła były zajęte, a kilka osób słuchało nas na stojąco. Serdecznie dziękujemy, było fantastycznie, miło, ciepło i bardzo energetycznie. Ten koncert był dla nas ogromnym wydarzeniem pod względem organizacyjnym i logistycznym, dlatego też…

  • Już niedługo zapowiedź naszego koncertu w Domu Kultury LSM w Lublinie.

  • Hej! w ostatnią niedzielę mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić na dożynkach gminnych w Gmina Radzyń Podlaski. Pomimo deszczu mieszkańcy gminy pokazali jak potrafią się bawić! Uwielbiamy to miejsce, uwielbiamy Was Gmina Radzyń Podlaski ! Już czekamy na kolejną możliwość zagrania u Was!

  • Hej!Oto kilka wspomnień z naszego ostatniego koncertu w Białej.Serdecznie dziękujemy za gościnę, to był dla nas zaszczyt grać dla Państwa!

  • Cześć! Jakiś czas temu, a dokładniej w ubiegłym tygodniu w niedzielę, miał miejsce nasz kolejny koncert!Mieliśmy zaszczyt wystąpić na dożynkach w Gorzkowie!Graliśmy, tańczyliśmy, śpiewaliśmy i świetnie się bawiliśmy.Dziękujemy!

  • Hej, hej!Po miesięcznej przerwie wracamy do koncertowania!3 sierpnia mieliśmy zaszczyt wystąpić na festynie w Dolina Salvatore. Dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę, było świetnie.Poniżej krótka fotorelacja, zobaczcie jak jest tam pięknie.My jednak nie zwalniamy! Juz za tydzień – 10 sierpnia nasz kolejny występ w Gorzkowie – więcej informacji podamy wkrótce.Do zobaczenia!