Hej, hej 👋
we wtorek mieliśmy niezwykłą przyjemność spotkać się z Zastępcą Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji @miastolublin, Panią Beata Stepaniuk Kuśmierzak i zaprosić na wydarzenie, które organizujemy już w kwietniu. Przy okazji zagraliśmy piosenkę „W moim ogródecku.” 😍 A jakie to wydarzenie przekonacie się już niebawem! 😋
Stay tuned!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Are you human? Please solve:Captcha